28 Kasım 2017 Salı

Aliexpress Yılbaşı AlışverişiAsırlardır AliExpress linkleri eklemiyorum bloga, başlamak için yılbaşından daha uygun zaman olamaz herhalde :). Aslında geç bile kaldık, şimdi alsak yılbaşına kadar yetişir mi belli olmaz. Özellikle yeni yıl zamanı AliExpress postaları çok gecikiyor, alacaklarınız varsa oyalanmayın :).

Ben aslında yılbaşı ıvır zıvırlarımı sadece AliExpress'ten almıyorum. Çünkü özellikle ağaç süsleri dandikse çok çok kötü görünüyor, onlar için IKEA, Mudo, Zara Home ve Crate&Barrel en iyi tercihler. Ivır zıvırları da Eminönü'nden görüp seçerek almayı tercih ediyorum -mesela aşağıdaki fotoğraftakiler- .


Eminönü ya da benzerlerini satan bir dükkana gitme şansınız yoksa, AliExpress'te en ucuz olanlara değil de fiyatı biraz daha fazla olanlara bakın, bir de yorumlar kısmında alanların eklediği fotoğrafları inceleyin. Satıcıların ürün açıklamasına koydukları fotoğraflar hep aynı oluyor çünkü, ama sipariş verdiğinizde her satıcının ürün kalitesi farklı olabiliyor.

Eminönü alışverişime şuradan bakabilirsiniz.

Gelelim asıl konuya:

Şişe Kıyafeti


AliExpress'ten en severek aldığım şey. Çok eğlenceli, çok güzel duruyorlar. Evdeki şişelere giydiriyorum, özellikle mutfakta duran Baileys şişesine :). Kola şişesine giydirip biblo gibi kitaplığınıza da koyabilirsiniz.


Hediye olarak götüreceğiniz içkinin şişesine de giydirebilirsiniz, çok tatlı oluyor.

Bendeki şu satıcıdan, gerçekten kaliteli ve düzgün.

Şunlara da bir göz atın:
1
2 bunu her şişede kullanabilirsiniz, diğer kıyafetler bazı tombik şişelere uymayabiliyor.
3
4 bunlar da hediyelik olarak çok kullanışlı, sadece şişe için değil içine başka şeyler de doldurabilirsiniz.
5

Minik Şapkalar


Bunları aldığımda bu kadar çok kullanabileceğimi düşünmemiştim. Her yere konduruyorum :). Kalemlikteki kalemlerin tepesine, figürlerin Momijilerin kafasına, kupalara...

Aynılarının birçok yerde çok daha pahalıya satıldığını gördüm, almayın :). Bunlar gayet kaliteli ve güzel.

Linki - 1

Hediye Paketlemeİp

Bakers Twine çakması ipler hediye paketlerinde harika görünüyor. Hem fiyatları da uygun. Ben yine Eminönü'nden almıştım ama fazla renk seçeneği yoktu. Yeşil ve siyahını AliExpress'ten sipariş ettim.

Şuradan alabilirsiniz.

Fotoğraftaki kurdeleleri Tchibo'dan almıştım, set halindeydi. AliExpress'ten de desenli kurdele siparişi verdim ama gelenleri pek beğenmedim. Yine de "christmas ribbon" yazarak arama yapabilirsiniz.


Hediye paketlerinin üzerine minik bir şeyler tutturmayı çok seviyorum. Genelde bu "şeyler" ağaç süsleri olarak geçiyor. Fotoğraftakini Mudo'dan almıştım, ama aslında tahta olanları daha çok seviyorum.

Şuradaki gibi
Benzerlerini Zara Home'un 125. indiriminden almıştım, şubat ya da mart ayıydı. O zaman fiyatı gayet makuldü, öyle bir indirimde rastlarsınız alın, yoksa AliExpresstekiler de gayet kaliteli ve çok daha ucuz.

Son olarak bisküvi torbaları:
Şurada

Ben hediye paketi olarak kullanıyorum, ufak tefek şeyleri içine atıyorum.

Daha önceki yılbaşı AliExpress alışverişim için buraya
AliExpress'ten aldığım minik figürlerle ataç&rozet yapımı için buraya (harika bir hediye alternatifi)
AliExpress'ten aldığım kış rozetleri için buraya
Ve lolipop süslemek için buraya
tıklayın :).

Görüşmek Üzere!Bu yazı bağlantılı içerik içerir. Posttaki linkler üzerinden alışveriş yaparak bloguma katkıda bulunabilirsiniz. 
976, 358, 563


0 yorum:

Yorum Gönder